1

Ciekawy prezent urodzinowy dla chłopaka

Prezenty urodzinowe nie są takie łatwe do zorganizowania jak się wydaje. Jest tak nawet w przypadku gdy znamy kogoś wiele lat. Szukając ciekawego prezentu dla chłopaka będzie trzeba zainteresować się tym co lubi. Samo ustalenie hobby i rzeczy, które mu się mogą spodobać jest dość łatwe. Gorzej jest w przypadku gdy większość z tych rzeczy kosztuje naprawdę sporo. Wtedy trzeba szukać alternatywnego rozwiązania, a każdy wie jak to bywa z prezentami. Niby łatwo jest ustalić, co chcemy kupić a tak naprawdę nigdzie nie możemy tego znaleźć. Dlatego jest kilka uniwersalnych pomysłów, które pomimo tego że są uniwersalne to nie będą nudne. Warto zwrócić także uwagę na coś, co może być poniekąd sentymentalne.

Tor kartingowy

Większość mężczyzn od dziecka uwielbia wszelkiego rodzaju wyścigi. Swoją pasję pokazują poprzez gry wyścigowe czy chociażby programy telewizyjne. Szybkie samochody, przejazdy po torach czy chociażby drift to kilka rzeczy, które wywołują u nich uśmiech na twarzy. Jako że przejazd po torze wyścigowym nie należy do tanich to warto skorzystać z alternatywy i zakupić voucher na tor kartingowy. Wprawdzie gokarty nie wywołują aż takiej alternatywy co przejazdy szybkimi samochodami, ale jest to naprawdę świetna rozrywka. Wbrew pozorom gokarty mogą być bardzo szybkie, zwłaszcza poruszając się po małych torach. Ciekawą ofertę można znaleźć na stronie warszawskiego toru kartingowego: https://a1karting.pl/karting/oferta/vouchery/. Na pewno będzie to dużo lepszy prezent niż kupno jakiegokolwiek innego przedmiotu.

skok na spadochronie w towarzystwie instruktora (pixabay.com)

Skok na spadochronie

Bardzo dużą popularnością cieszą się dość niestandardowe pomysły na prezent urodzinowy. Przykładem może być chociażby tunel aerodynamiczny czy skok na spadochronie. Skok na spadochronie należy do dużo bardziej stresujących, ale z drugiej strony to naprawdę świetny prezent i wspomnienia na całe życie. Mało kto w życiu ma okazje uświadczyć takich widoków i emocji swobodnego spadania. Co prawda tunel aerodynamiczny funduje podobną rozrywkę, ale nic nie równa się z realnymi odczuciami przy skoku na spadochronie. Pierwszy skok i tak będzie wykonywany w obecności instruktora bo przecież nikt nie ma możliwości aby nauczyć się skakać od razu. Poza tym stres obecny przy pierwszym skoku może prowadzić do niebezpieczeństwa, więc skok i tak musi odbyć się pod okiem instruktora. W każdym razie to nie odejmuje emocji. Nie jest to tylko wskazane dla osób, które cierpią na nadmierny stres.

Sebastian

One Comment

  1. Z tym skokiem na spadochronie to trochę szaleństwo, ale lepiej jest zorganizować właśnie taki niestandardowy prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *