0

Czy masaż tantryczny dla par to dobry pomysł?

Masaż tantryczny jest takim masażem, który wymaga od nas nieco zaufania dla masażysty. Jednak w nagrodę możemy doznać błogości jakiej nie zaznamy przy innych rodzajach masażu. Taki masaż również może być wykonywany dla par. Co daje taki masaż dla pary i czy warto z niego skorzystać?

Dlaczego się na to zdecydować?

Głównym założeniem masażu tantrycznego jest uwolnienie przepływu energii przez ciało, w tym energii seksualnej. Masaż tantryczny dla par ma za zadanie odblokować przepływ tej energii u obojga partnerów, co będzie przekładało się na relaks i błogość. Istnieją inne zalety przeprowadzania masażu tantrycznego dla par, co się do nich zalicza?

Zalety masażu

Pary podczas takiego masażu mogą doświadczyć głębszego połączenia i poznania między sobą oraz urozmaicenia intymnego życia w ich związku. Taki masaż może być również idealny dla par, które straciły pożądanie i namiętność w związku. Wspólny masaż pozwoli im na nowo poczuć radość z wspólnego przebywania razem. Jednak należy pamiętać, że masaż tantryczny nie jest masażem erotycznym, ma on za zadanie uzdrowić ciało i odblokować przepływ energii w organizmie.

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *