0

Czym jest masaż na 4 ręce?

Masaż na 4 ręce, nazywany również masażem synchronicznym, jest skomplikowanym do wykonania masażem, który jest wykonywany przez dwóch masażystów jednocześnie. Nie tak dawno temu był on dostępny dla gości najlepszych i najdroższych salonów SPA, jednak dzisiaj stają się coraz bardziej dostępne. Jakie są zalety i rodzaje takiego masażu?

Zalety masażu na 4 ręce

Tego typu masaże są bardzo dobre do redukowania stresu, a ich głównym założeniem jest wykonywanie masażu przez dwóch masażystów jednocześnie. Jest to skomplikowany do wykonania zabieg, gdyż masażyści muszą utrzymywać tempo i taką samą technikę masażu, najczęściej w takt relaksującej muzyki. Jeśli masaż zostanie przeprowadzony prawidłowo, to dostarczy odczucia dojmującego relaksu jak żaden inny masaż. Jakie są rodzaje masażu na 4 ręce?

Rodzaje

Nie istnieje konkretny podział masażów na 4 ręce, gdyż w ten sposób wykonuje się różne rodzaje masażu. Przykładem może być masaż tantryczny 4 ręce, czyli masaż tantra wykonywany przez dwoje masażystów lub masażystek. Większość rodzajów masażu może być wykonana w technice 4 ręce, dużo salonów masażu oferuje autorskie wersje masażu 4 ręce, na przykład w oparciu o masaż klasyczny lub masaż lomi lomi nui.

Agata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *