2

Jak skutecznie uwodzić?

Technika skutecznego uwodzenia to sztuka. Nie bez powodu jak grzyby po deszczu wyrastają szkoły, których wykładowcy dzielą się ze swoimi uczniami tajemną wiedzą, którą pozyskali w przeciągu wielu lat doświadczenia. Chętnych naprawdę nie brakuje i chociaż klientami takich szkół zazwyczaj są mężczyźni, to liczba kobiet gotowych na udział w takim szkoleniu nieustannie rośnie.

Wg ekspertów istnieje kilka kluczowych zasad, którymi należy kierować się przy przyciągnięciu uwagi płci przeciwnej.

  • Po pierwsze – nie sil się na banał. To najgorsze co możesz zrobić. Komplementy w stylu „ale masz piękne oczy”, „jesteś jak gwiazdka na niebie” są naprawdę mało oryginalne i wystawią Cię tylko na śmieszność. Jeżeli mężczyźni mniej zwracają uwagę na takie rzeczy, to większość kobiet od razu ucieknie w popłochu słysząc takie pochlebstwo.
  • Po drugie – bądź sobą… ale nie za bardzo. Nie udawaj wysoko postawionego prezesa wielkiej firmy jeżeli nim nie jesteś i nie masz zielonego pojęcia o prowadzeniu biznesu. Nie popisuj się i nie próbuj być kimś innym. Nie zmieniaj tonu swojego głosu, sposobu chodzenia… Twoja prawdziwa natura obnaży się prędzej czy później, warto o tym pamiętać!

Postaw na zapach – zarówno kobiety jak i mężczyzn przyciągają ładne i uwodzicielskie zapachy, dlatego też postaraj się, aby w każdej sytuacji pachnieć świeżo i intrygująco. W takim przypadku sprawdzą się nie tylko powszechnie dostępne marki perfum, ale też feromony btb, które pomogą w przykuciu uwagi płci przeciwnej i dodadzą pewności siebie.

perfumy

perfumy

Piotr

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *