3

Jak wybrać odpowiedni zegarek ?

Zegarek to element biżuterii, noszony zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Jednak to właśnie dla męskiej części ma ogromne znacznie, w końcu to tak naprawdę ich jedyna biżuteria, którą noszą na co dzień. Jak zatem dobrać zegarek odpowiednio dla siebie ?

Zakup zegarka

Pozornie prosta czynność wcale taka nie musi być. W końcu najczęściej chcąc mieć porządny zegarek musimy przeznaczyć sporą sumę pieniędzy. Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?

Budżet – To właśnie cena najbardziej ogranicza nas w doborze zegarka, chcąc przeznaczyć niewiele nie ma się co spodziewać cudów. Zapewne mechanizm w środku będzie prosty a sam zegarek będzie na baterie.

Rozmiar zegarka – Mimo, że nie ma ściśle określonych reguł dotyczących wielkości zegarka, to jednak warto zwrócić na to uwagę. Zbyt duży lub zbyt mamy w porównaniu do naszej ręki nie będzie prezentował się zbyt schludnie.

Pasek czy bransoleta – Tutaj zależy od gustu, jednak należy sobie zdawać sprawę, że nie ma uniwersalnego rozwiązania i w należy dobierać pod wygląd tarczy.

Szkiełko mineralne czy szafirowe – Szkiełko to bardzo ważny element, który chroni całą tarczę, jeżeli będzie słabej jakości nie będzie spełniać swojego zadania. Dlatego szkiełko mineralne to podstawa, chociaż szafirowe jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe.

Gdzie kupić zegarek ?

Oczywiście można zakupić zegarek w sklepie internetowym http://andreahurt.pl/36-wskazowkowe jednak warto go wcześniej przymierzyć. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że ten konkretny model nam pasuje

Sebastian

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *