1

Co kupują mężczyźni, a co kupują kobiety?

Nie tylko mężczyźni są gadżeciarzami, ostatnimi czasy kobiety także czerpią dużą przyjemność z kupowania sobie coraz to bardziej ulepszonych nowinek technologicznych. Różnica między płciami polega tylko i wyłącznie w doborze rodzaju tychże gadżetów.

Co dla mężczyzn?

Mężczyźni przede wszystkim lubują się w sprzęcie elektronicznym typu laptopy, telefony komórkowe, smartwatche czy też akcesoria do gier. Chętniej niż kobiety zaopatrują się w najnowsze wersje nowinek technologicznych. Buszując po sklepach typu komputronik w poszukiwaniu wymarzonej części do laptopa zachowują się jak siedmioletni chłopcy czekający na Świętego Mikołaja. Potrafią wydać na swoje ulubione gadżety naprawdę duże pieniądze, ponieważ uważają, że jakość jest najważniejsza. I ta cecha też odróżnia mężczyzn od kobiet – kobiety raczej stawiają na ilość niżeli na jakość.

Co dla kobiet?

Kobiety robiąc zakupy w sieci najczęściej rozglądają się za depilatorami, prostownicami do włosów, lokówkami i innymi typowo kobiecymi gadżetami, które mają posłużyć dbaniu o ich urodę. W przeciwieństwie do mężczyzn kobiety częściej zwracają uwagę na wygląd danego przedmiotu – czy ma ładny kolor, kształt i czy będzie pasował do innych przedmiotów, których na co dzień używa. Zakup sprzętów typu AGD, wbrew powszechnej opinii wśród mężczyzn, wcale nie sprawia kobietom frajdy, a wręcz przeciwnie – kojarzy się z przykrym i przyziemnym obowiązkiem. Dużo przyjemniej kupuje się przecież zestaw do robienia hybryd albo masażer do stóp.

hobby

hobby

Piotr

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *