0

Masaż tantryczny a masaż erotyczny

Wiele osób myli te dwa całkowicie różne rodzaje masażu, przez co klient może otrzymać masaż niespełniający jego wymagań. Z tego powodu ważne jest zrozumienie różnicy pomiędzy tymi rodzajami masażu aby zrozumieć jak dany masaż na nas wpłynie. Jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami masażu?

Cele masażu

Fundamentalną różnicą jest cel wykonywania masażu, gdyż w przypadku masażu erotycznego masaż ma na celu chwilowe rozładowanie napięcia seksualnego poprzez masaż okolic intymnych, z kolei masaż tantryczny ma na celu długofalowe korzyści, między innymi zwiększenie jakości pożycia z partnerem lub partnerką przez dłuższy okres, a ponadto w codziennym życiu doświadczymy zwiększenia motywacji, kreatywności i odprężenie.

Doświadczony masażysta

Do osiągnięcia celów masażu tantrycznego wymagana jest dużo większa wiedza i doświadczenie masażysty, którzy pracują jedynie w wysokiej klasy salonie masażu. Przeprowadzenie takiego masażu nie jest proste, dlatego warto odwiedzić profesjonalny salon masażu i poddać się masażowi tantrycznemu. Jeśli jednak nie jesteśmy gotowi na tego typu masaż to można wypróbować masaż klasyczno-relaksacyjny, dzięki któremu możemy przetestować masażystę i przekonać się do masażu tantrycznego.

Daniel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *