0

Masaż tantryczny sposobem na relaks

Ludzie spieszą się coraz bardziej, co często przekłada się na znacznie zwiększony poziom stresu, co zdecydowanie nie jest zdrowe. Dlatego coraz częściej szukamy dobrych sposobów na relaks i pozbycie się szkodliwego nadmiaru stresu. Jednym ze sposobów na relaks jest masaż tantryczny.

Czym jest masaż tantryczny?

Masaż tantryczny jest jednym z rodzajów masażu, który skupia się na wprowadzaniu osoby masowanej w stan głębokiego relaksu. Różnica pomiędzy masażem tantrycznym a innymi rodzajami masażu polega na tym, że podczas masażu tantrycznego nie nosimy ubrań. Istnieje wiele technik wykonywania masażu tantrycznego, jednak brak ubrań jest charakterystyczną cechą każdego rodzaju masażu tantrycznego.

Zasady masażu tantrycznego

Masaż tantryczny ma na celu odblokowanie przepływu energii w ciele za pomocą odpowiedniej techniki masażu. Pozwala to na znaczną redukcję stresu, relaks i chwilowe odcięcie się od świata zewnętrznego. Ważna jest odpowiednia atmosfera, stworzona przy pomocy świec, kadzideł i olejków eterycznych. Choć masaż tantryczny obejmuje masaż stref intymnych, to nie jest to najważniejsza część masażu i klienci mogą z niego zrezygnować jeśli nie czują się na to gotowi.

Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *