0

Urządzenia bez których nie wyobrażamy sobie już życia

Kiedy słuchamy historii naszych dziadków, albo czytamy w Internecie o początkach XX wieku, braku prądu czy bieżącej wody to dostajemy gęsiej skórki. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie już czytania czy uczenia się przy świecy czy lampie naftowej, a niemożliwość szybkiego sprawdzenia informacji na portalach internetowych przyprawia nas o wściekłość i rozdrażnienie. Praktycznie wszystkie urządzenia i gadżety z których korzystamy na co dzień działają na prąd, więc jego brak wiąże się wręcz ze sparaliżowaniem całego dzisiejszego społeczeństwa.

Na rynku ciągle pojawiają się nowe gadżety bez których, po czasie, nie wyobrażamy sobie już dalszego funkcjonowania. Elektryczne szczoteczki do zębów, konsole do gier, roboty kuchenne i wiele wiele innych. Półki sklepów takich jak media expert wręcz uginają się pod ciężarem urządzeń kuchennych czy tych służących poprawieniu urody.

W pogoni za iluzją polepszenia swojego życia za pomocą przedmiotów inwestujemy w nie coraz więcej pieniędzy, zamiast wydać je np. na rozrywki kulturalne, obiad w dobrej knajpie czy wycieczkę do muzeum. Uważamy, że najnowsza wersja telefonu za 4 tysiące złotych jest nam niezbędna, szczególnie, że już wszyscy znajomi wokół się w niego zaopatrzyli.

Gofrownice, frytkownice, maszyny do robienia chleba, maszynki do lodów – to wszystko możemy kupić w sklepach RTV i AGD i stworzyć w swojej kuchni własny bar szybkiej obsługi w o wiele zdrowszym wydaniu i bez wychodzenia z domu.

technologia

technologia

Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *